Nr katalogowy: 369

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 369

Pejzaż zimowy, 1978

olej, płótno; 51 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: LESZEK STAŃKO / ZAKOPANE 1978 r.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 700 zł