Nr katalogowy: 339

Bea GUILLEMOT (ur. 1966)

Nr katalogowy: 339

21-A1, 2021

akryl, tusz, pastel, płótno; 160 x 140 cm;
sygn., dat. i opisana na odwrocie: 21-A1 / Bea Guilemot / 2021.
estymacja: 15 000 - 18 000 zł