Nr katalogowy: 340

Marcin KOREK (ur. 1978)

Nr katalogowy: 340

Kompozycja z błękitem - dyptyk, 2021

akryl, technika własna, płótno; 90 x 180 cm (wymiar całości);
sygn. dat. i opisany na odwrocie: MARCIIN / KOREK / 2021 (w kwadracie) / "Kompozycja z błękitem".
estymacja: 8 000 - 9 600 zł