Nr katalogowy: 310

Janina KRAUPE-ŚWIDERSKA (1921-2016)

Nr katalogowy: 310

Ideogramy na błękicie, 2008

olej, płótno; 33 x 33 cm;
sygn. p. d.: J.Kraupe;
estymacja: 5 700 - 6 800 zł