Nr katalogowy: 309

Jerzy DMITRUK (ur. 1960)

Nr katalogowy: 309

Spóźniony sen, 1987

olej, płótno; 120 x 101 cm;
sygn. i dat. p. d.: DMITRUK '87;
estymacja: 15 200 - 18 200 zł