Nr katalogowy: 76

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 76

Brzozy we mgle

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 62,3 x 86,5 cm;
sygn. l. d.: K. Mackiewicz (ołówkiem).
estymacja: 9 000 - 10 000 zł