Nr katalogowy: 75

Stefan JUST (1905-1977)

Nr katalogowy: 75

Samotna sosna, 1946

olej, tektura; 50 x 37,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Just / 46
estymacja: 3 200 - 3 700 zł