Nr katalogowy: 309

Michał REJNER (ur. 1995)

Nr katalogowy: 309

Bez tytułu, 2021

technika mieszana (akryl, kredka, węgiel), płótno; 110 x 70 cm;
sygn. p. d.: M. Rejner, na odwrocie, na krośnie malarskim data: 2021.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł