Nr katalogowy: 310

Michał REJNER (ur. 1995)

Nr katalogowy: 310

Bez tytułu

technika mieszana (akryl, kredka, węgiel), płótno; 170 x 210 cm;
na odwrocie: sygn.: M. Rejner
estymacja: 3 000 - 3 600 zł