Nr katalogowy: 308

Waleria MATELSKA (ur. 1994)

Nr katalogowy: 308

Tryptyk, 2019

akryl, płótno; 80 x 51 cm, 80 x 38 cm, 80 x 40 cm;
sygn. i dat. na odwrocie każde płótno; Waleria Matelska / 2019.
estymacja: 6 500 - 7 800 zł
Cena oferowana 5 800 zł