Nr katalogowy: 123

MALARZ NIEOKREŚLONY, włoski, XVII w.

Nr katalogowy: 123

Chrystus i jawnogrzesznica na tle antycznej architektury i ruin

olej, płótno dublowane; 130 x 150 cm.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł