Nr katalogowy: 124

MALARZ NIEOKREŚLONY, europejski, XVIII w.

Nr katalogowy: 124

Ecce Agnus Dei - Święty Jan Chrzciciel jako dziecko z barankiem

olej, płótno; 165 x 114 cm.
estymacja: 8 000 - 9 600 zł
Cena oferowana 7 200 zł