Nr katalogowy: 75

Emil KRCHA (1894-1972)

Nr katalogowy: 75

Na Huculszczyźnie

olej, tektura; 24 x 35 cm;
na odwrocie uszkodzona naklejka wystawowa
estymacja: 4 000 - 5 000 zł