Nr katalogowy: 76

Zygmunt WALISZEWSKI (1897-1936)

Nr katalogowy: 76

Portret - Pani Rothe, 1927

pastel, papier; 52,5 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Z.W. 927 r.
estymacja: 17 000 - 20 000 zł