Nr katalogowy: 16

MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 16

Napad wilków

olej, płótno; 100,5 x 150,5 cm;
sygn. p. d.: … (nieczytelna).
estymacja: 20 000 - 24 000 zł