Nr katalogowy: 17

Jan SOKOŁOWSKI (1899-1982)

Nr katalogowy: 17

Ułani II Rzeczpospolitej

akwarela, papier; 8,5 x 14 cm;
sygn. l. d.: E. Sokołowski
estymacja: 2 000 - 2 400 zł