Nr katalogowy: 50

Alicja JASIEWICZ-WALCZAK (1905-1964)

Nr katalogowy: 50

Martwa natura z kwiatami w wazonie

olej, sklejka; 57 x 69,5 cm;
sygn. l. d.: A. Jasiewicz Walczak
estymacja: 7 800 - 9 000 zł