Nr katalogowy: 51

Raymond WINTZ (1884-1956)

Nr katalogowy: 51

Martwa natura z jabłkami

olej, tektura; 24 x 39,5 cm;
sygn. l. d.: R. Wintz
estymacja: 3 000 - 3 600 zł