Nr katalogowy: 12

Mieczysław KRZYŻAK (1914-1984)

Nr katalogowy: 12

Napad wilków, 1955

olej, tektura; 25 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: M. Krzyżak / 1955
estymacja: 3 000 - 3 600 zł