Nr katalogowy: 13

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 13

Wesele krakowskie

olej, płótno; 70 x 90 cm;
sygn. p. d.:
Jerzy Potrzebowski
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena oferowana 5 500 zł