Nr katalogowy: 3

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 3

Na Gromniczną

olej, sklejka; 32 x 23,5 cm;
sygn. p. d.: T Axentowicz
estymacja: 46 000 - 52 000 zł
Cena oferowana 42 000 zł