Nr katalogowy: 4

Tytus CZYŻEWSKI (1880-1945)

Nr katalogowy: 4

Portret Teresy Tyszkiewicz-Ledóchowskiej

olej, tektura; 63,5 x 47,5 cm.
Proweniencja: kolekcja prywatna, dokąd trafiła bezpośrednio od artysty.
estymacja: 42 000 - 50 000 zł