Nr katalogowy: 309

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

Nr katalogowy: 309

Taniec, 1955

litografia, papier, 56 x 45 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: Szancenbach 55 (ołówkiem), l. d.: litografia (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł