Nr katalogowy: 308

Andrzej KASPRZAK (ur. 1963)

Nr katalogowy: 308

Erotic, 2002/2016

akwaforta, akwatinta, papier, wymiar arkusza 44 x 31 cm; sygn. na płycie: l. g.: monogram wiązany AK (w kółku) 2002, opiasny ołówkiem na dole pracy.
estymacja: 1 300 - 1 600 zł