Nr katalogowy: 442

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 442

Drzewa, 1968

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 29 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: PODSADECKI (długopisem); data p. d.: 18.6.1968 - (długopisem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł