Nr katalogowy: 441

Kazimierz PODSADECKI (1904-1970)

Nr katalogowy: 441

Kasztany, 1963

olej, płyta; 15,5 x 29 cm (w świetle oprawy);
sygn. wzdłuż prawej krawędzi u dołu: PODSADECKI (ryte w warstwie malarskiej); oraz data p. d.: 27.V.963;
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena oferowana 1 400 zł