Nr katalogowy: 436

Mariusz CICHOŃ (ur. 1961)

Nr katalogowy: 436

Dyktaczor, 2021

olej, płyta; 80 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: CICHOŃ 21;
estymacja: 5 300 - 6 400 zł