Nr katalogowy: 435

Mariusz CICHOŃ (ur. 1961)

Nr katalogowy: 435

W otchłani, 2021

olej, płyta, 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: Cichoń;
estymacja: 4 700 - 5 600 zł