Nr katalogowy: 301

Mikołaj KOCHANOWSKI (1916-1987)

Nr katalogowy: 301

Relief srebrny III, 1971

olej, relief, technika własna, płótno; 92 x 92 cm;
opisany na odwrocie: "RELIEF SREBRNY" III. / 92 X 92 cm / 1971r. / MIKOŁAJ KOCHANOWSKI / KRAKÓW.
estymacja: 9 000 - 10 600 zł