Nr katalogowy: 302

Tadeusz DOMINIK (1928-2014)

Nr katalogowy: 302

Pole III, 1968

akryl (liquitex), płótno; 81,5 x 100,5 cm;
sygn. l. d.: Dominik;
estymacja: 76 000 - 90 000 zł