Nr katalogowy: 818

Nr katalogowy: 818

Tłok pieczętny hrabiów Tyszkiewiczów z herbem Leliwa

srebro złocone, karneol; pole pieczętne: 2,4 x 1,9 cm;
Polska, II poł. XIX w.
estymacja: 7 200 - 8 200 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł