Nr katalogowy: 817

Nr katalogowy: 817

Tłok pieczętny z herbem Poraj

brąz złocony, kość; pole pieczętne 1,8 x 1,6 cm;
Polska, II poł. XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 000 zł