Nr katalogowy: 108

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XVII w.

Nr katalogowy: 108

Anioł prowadzi Świętą Rodzinę

olej, płótno dublowane;
46 x 72 cm.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł