Nr katalogowy: 109

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XVIII w.

Nr katalogowy: 109

Śpiący Kupido

Baldassare FRANCESCHINI (1611-1689) - według
olej, płótno dublowane; 73,5 x 58 cm;
estymacja: 26 000 - 32 000 zł