Nr katalogowy: 101

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX w.

Nr katalogowy: 101

Portret mężczyzny

olej, płótno; 54 x 35,5 cm;
sygn. p. g.: M. VOGEL
estymacja: 3 500 - 4 500 zł