Nr katalogowy: 100

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX w.

Nr katalogowy: 100

Portret kobiety

olej, płótno;
73 x 57 cm (prostokąt w owalnej ramie).
estymacja: 3 000 - 3 600 zł