Nr katalogowy: 85

Mieczysław SERWIN-ORACKI (1912-1977)

Nr katalogowy: 85

Pod lasem, 1947

olej, karton; 20,5 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: M. Oracki-Serwin / Kurów 1947
estymacja: 2 000 - 2 400 zł