Nr katalogowy: 86

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 86

Pejzaż z mostem

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 28 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sopecki / Eugeniusz?
estymacja: 1 100 - 1 200 zł