Nr katalogowy: 84

Paweł STELLER (1895-1974)

Nr katalogowy: 84

Wodospady u źródeł Wisły, 1934

akwarela, papier; 34 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisana. p. d.: P. Steller / Wisła 1934
estymacja: 1 800 - 2 200 zł