Nr katalogowy: 83

Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)

Nr katalogowy: 83

Pejzaż

akwarela, papier naklejony na tekturę; 28,8 x 41 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski (ołówkiem).
estymacja: 1 600 - 1 900 zł