Nr katalogowy: 81

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 81

Krówki w lesie

olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
estymacja: 13 000 - 15 000 zł