Nr katalogowy: 80

Konstanty MACKIEWICZ (1894-1985)

Nr katalogowy: 80

Poranne mgły

olej, płyta; 59,5 x 78,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: K. Mackiewicz
estymacja: 8 000 - 9 000 zł