Nr katalogowy: 66

Dmitro POTOROKA [ORELSKI] (1897-1962)

Nr katalogowy: 66

Mokradła

olej, płótno; 39,5 x 67 cm;
sygn. l. d.: Orelski
estymacja: 1 100 - 1 200 zł
Cena sprzedaży 1 000 zł