Nr katalogowy: 65

Stefan JUST (1905-1977)

Nr katalogowy: 65

Pejzaż z pomostem

olej, płótno naklejone na tekturę; 59 x 49 cm;
sygn. p. d.: S.JUST
estymacja: 2 200 - 2 400 zł