Nr katalogowy: 19

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 19

Powrót z lasu

olej, ołówek, tektura; 15 x 26,5 cm;
na odwrocie pejzaż wiosenny w technice olejnej.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł