Nr katalogowy: 18

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 18

Polowanie

akwarela, papier; 26 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
ślad po sygnaturze w lewym dolnym rogu
estymacja: 2 800 - 3 400 zł