Nr katalogowy: 843

Nr katalogowy: 843

Zegarek podróżny z budzikiem i portretem Chopina

mosiądz złocony, emalia, szkło; wys. 15,5 cm; szer. 6,5 cm; głęb. 5 cm.
Niemcy, Drezno, k. XIX w.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł