Nr katalogowy: 842

firma Doyal Chand Nandy Co

Nr katalogowy: 842

Zegarek biurkowy

brąz złocony, srebrzony, giloszowany, emaliowany; korpus: 8,5 x 8,5 cm;
Wielka Brytania - Indie, , l.30-te XX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł