Nr katalogowy: 209

M. FIRRER (?)

Nr katalogowy: 209

Krucyfiks z malowaną postacią Ukrzyżowanego

olej, deska; drewno rzeźbione, złocenie; 73 x 59 cm.
Niemcy?, k. XIX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
Cena oferowana 3 400 zł