Nr katalogowy: 208

J. A. STOKŁOSA (XX w.)

Nr katalogowy: 208

Chrystus Ukrzyżowany

olej, płótno, deska, drewno polichromowane, złocenia; 131 x 100 cm.
Polska, 1972
estymacja: 7 000 - 8 000 zł